"Jste vhodný typ pro koučování?
Udělejte si malý test"

Kdy je vhodné pracovat s koučem?

Potřebuji udělat změnu

Nestíhám a nemám čas

Jsem pod stresem

Chci si nastavit cíle

Potřebuji se posunout

Chci najít rovnováhu

Být se sebou spokojený

Syndrom vyhoření

Objevit svůj potenciál

Každé Vaše téma je pro mne důležité.

Jaký je přínos byznys koučování?

“Se mnou změnu zvládnete. Nejste na to sami.”

O mně

Jsem osobní kouč, lektor a trenér profesních dovedností.  Pracuji s klienty, kteří se chtějí ve svém osobním i profesním životě posunout někam dále, udělat změnu.

Jako lektor a trenér profesních dovedností školím a trénuju pracovní týmy.

Jsem taky zapálený golfista, milovník hor a turistiky.
Ale hlavně jsem obyčejný chlap, kterého baví osobní rozvoj, protože v něm vidí smysl.

Mám více jak 10 let zkušeností s osobním rozvojem.
Při školení pracovních týmů čerpám ze svých bohatých pracovních zkušeností, když jsem pracoval jako obchodník, konzultant, manažer pobočky nebo jako majitel a provozovatel restaurace.

M.Vergricht_FB_13

"Každý z nás je génius.
Všichni dokážeme a umíme provést takové změny v životě, které potřebujeme."

Co o mně říkají ostatní?

Markovo koučování považuji za velmi přínosné a jsem moc rád, že jsem si ho při prvotním rozhodování vybral. Ve spoustě případů mě pomocí správně pokládaných otázek vždy dovedl k samotnému řešení. Velmi oceňuji, že jeho zaměření nebylo vyhrazené pouze na pracovní záležitosti, ale i na soukromý život - docházelo tedy k provazování jeho koučovacích a terapeutických znalostí a zkušeností.

Tomáš

Station Manager

Díky Markovému lidskému a profesionálnímu přístupu jsem si při společných sezeních uvědomila, co pro sebe přesně potřebuji. Marek mi poskytnul tolik potřebnou jistotu a podporu, že jsem se nebála uskutečnit změny v životě, které jsem potřebovala. Velmi bych na Markovi ocenila jeho schopnost naslouchat, nehodnotit, dávat podporu a hledat společně se mnou cestu, jak se pohnout z místa.

Petra

Lékařka

Potřeboval jsem si ujasnit, jak dále řídit svoji rozvíjející se firmu. Neměl jsem čas na sebe ani na svou rodinu, proto jsem se rozhodnul najít si kouče. S Markem je spolupráce vždy přínosná, dokáže jít pod povrch věcí i příběhů a nutí mě se nad věcmi zamýšlet. Díky našim společným konzultacím si nyní více užívám života a mám čas i na své blízké. Mám pocit, že firma nyní funguje mnohem lépe.

Kamil

Jednatel

Jsem rád, že jsem využil nabídku koučovacích služeb a vybral si Marka jako svého kouče. Umí správně pokládat otázky, na které mnohdy nevím odpověď, ale to mě nutí se nad věcmi více zamyslet. Vždy dojdu k řešení toho, co potřebuji. Čekal jsem nějaké zázračné rady, ale pochopil jsem, že jedině já musím na sobě pracovat, abych se v práci i v životě někam posunul.

David

Obchodní ředitel

ZAREZERVUJTE SI TERMÍN SPOLEČNÉ KONZULTACE

Typy lidí