"Se mnou změnu zvládnete.
Nejste na to sami."

O mně

Pracuji jako osobní kouč, lektor a trenér profesních dovedností. 

Pracuji s klienty, kteří se chtějí ve svém osobním i profesním životě posunout někam dále a žít spokojenější a úspěšnější život. 

Jako lektor a trenér profesních dovedností školím a trénuju pracovní týmy. Nejčastějšími tématy jsou komunikace, zvládání konfliktů, obchodní dovednosti, vedení lidí, asertivita, řízení sebe a svého času, prezentační dovednosti a další.

Jsem taky zapálený golfista, milovník hor a turistiky. Ale hlavně jsem obyčejný chlap, kterého baví osobní rozvoj, protože v něm vidí smysl.

Mám více jak 10 letou praxi lektora. Při školení pracovních týmů čerpám ze svých bohatých pracovních zkušeností, když jsem pracoval jako obchodník, konzultant, manažer pobočky nebo jako majitel a provozovatel restaurace. 

2019-03-19 10.29.06

"Každý z nás je génius.
Všichni dokážeme a umíme provést takové změny v životě, které potřebujeme."

Co o mně říkají ostatní?

Markovo koučování považuji za velmi přínosné a jsem moc rád, že jsem si ho při prvotním rozhodování vybral. Ve spoustě případů mě pomocí správně pokládaných otázek vždy dovedl k samotnému řešení. Velmi oceňuji, že jeho zaměření nebylo vyhrazené pouze na pracovní záležitosti, ale i na soukromý život - docházelo tedy k provazování jeho koučovacích a terapeutických znalostí a zkušeností.

Tomáš

Station Manager

Díky Markovému lidskému a profesionálnímu přístupu jsem si při společných sezeních uvědomila, co pro sebe přesně potřebuji. Marek mi poskytnul tolik potřebnou jistotu a podporu, že jsem se nebála uskutečnit změny v životě, které jsem potřebovala. Velmi bych na Markovi ocenila jeho schopnost naslouchat, nehodnotit, dávat podporu a hledat společně se mnou cestu, jak se pohnout z místa.

Petra

Lékařka

Potřeboval jsem si ujasnit, jak dále řídit svoji rozvíjející se firmu. Neměl jsem čas na sebe ani na svou rodinu, proto jsem se rozhodnul najít si kouče. S Markem je spolupráce vždy přínosná, dokáže jít pod povrch věcí i příběhů a nutí mě se nad věcmi zamýšlet. Díky našim společným konzultacím si nyní více užívám života a mám čas i na své blízké. Mám pocit, že firma nyní funguje mnohem lépe.

Kamil

Jednatel

Jsem rád, že jsem využil nabídku koučovacích služeb a vybral si Marka jako svého kouče. Umí správně pokládat otázky, na které mnohdy nevím odpověď, ale to mě nutí se nad věcmi více zamyslet. Vždy dojdu k řešení toho, co potřebuji. Čekal jsem nějaké zázračné rady, ale pochopil jsem, že jedině já musím na sobě pracovat, abych se v práci i v životě někam posunul.

David

Obchodní ředitel

Mám pro Vás dobrou zprávu.

Změna v životě je možná vždy!  Stačí se pouze rozhodnout.  
Všichni máme v sobě zdroje a potenciál, abychom změny udělali.

Jako osobní kouč  Vám pomohu uvědomit si, že můžete vzít život do svých rukou a začít pracovat na změně, kterou v životě potřebujete.

Pokud potřebujete vytrénovat vaše pracovní týmy v oblasti profesních dovedností nebo potřebujete byznys koučování či koučování vztahů na pracovišti, jsem tu pro vás.

Pokud jste připraveni začít postupně měnit to, co Vám nefunguje a máte zájem se rozvíjet, jsem připraven Vám v tomto pomoci.

Kontakt

Telefon: +420 606 446 411
E-mail: marek@marekvegricht.cz

Adresa

Bc. Marek Vegricht
Ruská 43
Ostrava - Vítkovice, 703 00

ZÍSKANÉ CERTIFIKÁTY

Kontakt

Telefon: +420 606 446 411
E-mail: marek@marekvegricht.cz

Adresa

Bc. Marek Vegricht
Ruská 43
Ostrava - Vítkovice, 703 00

ZÍSKANÉ CERTIFIKÁTY